Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

зі спеціальності “Фінанси і кредит”

3-4 квітня студентка магістратури спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Сорока Людмила Олександрівна представляла Хмельницький національний університет на заключному етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Фінанси і кредит” у 2017/2018 навчальному році, що проводився на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

Галузева конкурсна комісія у складі якої працювало 27 науково-педагогічних працівників із 14 провідних закладів вищої освіти зі 140 студентських наукових робіт поданих на конкурс за результатами рецензування та оцінювання рекомендувала до участі у підсумковій конференції 44 роботи.

 
2
 

Представляючи свої наукові розробки студенти-фінансисти з 32 вищих навчальних закладів, отримали унікальну можливість висловити оригінальні ідеї, нестандартні підходи та власне бачення вирішення актуальних проблем у сфері фінансів, оподаткування, кредитної політики.

 
3
 

Важливим аспектом для подальшого формування особистості молодих науковців та продовження наукових пошуків стало цікаве та насичене обговорення отриманих результатів досліджень з членами експертної комісії – відомими та авторитетними докторами наук, професорами відповідного профілю.

 
4
 

За результатами підсумкового оцінювання галузевою конкурсною комісією подана робота Сороки Людмили Олександрівни, виконана під керівництвом к.е.н., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Приступи Людмили Анатоліївни, визначена переможцем та її автор нагороджена дипломом ІІ ступеня.

 
6
 

За результатами підсумкового оцінювання галузевою конкурсною комісією подана робота Сороки Людмили Олександрівни, виконана під керівництвом к.е.н., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Приступи Людмили Анатоліївни, визначена переможцем та її автор нагороджена дипломом ІІ ступеня.

7
8

За високий професіоналізм, значний особистий внесок у формування наукової еліти України та активну участь у підготовці й проведенні ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Фінанси і кредит” у 2017/2018 навчальному році д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування, член галезевої конкурсної комісії, Хрущ Ніла Анатоліївна отримала подяку організаційного комітету конкурсу.

9
10

Насичена програма конкурсу передбачала екскурсію, під час якої учасники та гості відвідали навчальні корпуси, спеціалізовані аудиторії та лабораторії, бібліотеку, музей університету, прогулялись територією, що дало змогу ознайомились з історією створення та розвитку університету, організаційними особливостями та інфраструктурою, основними здобутками та напрацюваннями у сфері наукової діяльності, навчального процесу, методичного базису, виховної роботи та організації дозвілля студентів.

 
11
 

На запрошення організаторів представники Хмельницького національного університету відвідали також “День кар’єри”, що проводився під гаслом “Реалізовуй свою мрію та досягай космічних кар’єрних висот”, основною метою якого було створення зручного простору для спілкування між представниками компаній та студентами, а також унікальна можливість поєднати інтереси роботодавців і шукачів в одному місці та в один час.

 
12
 

Захід, що передбачає тісну співпрацю з роботодавцями, для викдадачів Хмельницького національного університету став підтвердженням найбільш актуальних форм взаємодії та зацікавлення студентів – у формі відкритих лекцій практиків, тренінгів, екскурсій, майстер-класів, воркшопів та ін., як під час проведення традиційних “Ярмарків вакансів” так і протягом усього навчального періоду.

Для студентів особливу цікавість становила можливість безпесереднього спілкування з представниками 60 міжнародних та вітчизняних компаній, які пропонували широкий спектр вакансій та можливостей стажування для початку кар’єри.

 
13
 

Безумовно для кожного із студентів науковий захід такого рівня запам’ятається не лише кропіткою працею, вкладеними знаннями та зусиллями, гострою конкурентною боротьбою, а й стане безцінним досвідом та важливим мотиваційним моментом на шляху до професійної реалізації та кар’єрних здобутків.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

За інформацією кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes