Викладачі та студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування

– учасники круглого столу ділових людей на тему:

«Практичне втілення державної політики

в сфері підтримки підприємництва на Хмельниччині»

 
 

16 травня 2018 року в приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати Регіональним фондом підтримки підприємництва по Хмельницькій області за сприяння Хмельницької ОДА було проведено засідання круглого столу ділових людей на тему: «Практичне втілення державної політики в сфері підтримки підприємництва на Хмельниччині».

Відкрила засідання круглого столу - директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області Інна Анатоліївна Бачинська.

 
s00

Вітальне слово директора Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області Бачинської І.А.

 

Заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Олег Вікторович Гуменний привітав учасників круглого столу та поінформував присутніх про стан економічного розвитку Хмельниччини, зокрема щодо позитивної динаміки області. Так, за показниками за 2017 ріку у загальнодержавному рейтингу серед 23 регіонів України Хмельниччина посідає 9 місце. Індекс промислової продукції склав 100,8%. Таких високих результатів досягнуто, в першу чергу, завдяки промисловому потенціалу регіону. В області налічується приблизно 1800 підприємств, якими вироблено та реалізовано за 2017 рік промислової продукції на 30,0 млрд. гривень. Експорт та імпорт промислової продукції склав відповідно 424,0 та 378,0 млн. доларів США, що є найкращим результатом по Україні.

 
s02

Виступ заступника голови Хмельницької облдержадміністрації Гуменного О.В.

 

З інформацією щодо реалізації програми фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва за рахунок обласного бюджету виступила директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області Інна Анатоліївна Бачинська. Протягом 2000-2018 років до Фонду по Хмельницькій області за фінансово-кредитною підтримкою звернулося 204 позичальники. Загалом, згідно рішень сесій Хмельницької обласної ради про обласний бюджет на відповідний рік в межах затверджених бюджетних асигнувань надано фінансово-кредитну підтримку 185 суб’єктам малого та середнього підприємництва на загальну суму 11,8 млн. гривень. Зокрема, рішеннями Хмельницької обласної ради в 2018 році передбачено кошти у сумі 3,14 млн. грн для пільгового кредитування суб’єктів підприємництва через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області. Крім того, фінансова державна допомога здійснюється за рахунок державного бюджету та за рахунок реалізації органами державної влади регіональних та місцевих програм підтримки малого і середнього підприємництва.

 
s03

Виступ директора Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області Бачинської І.А.

 

Радник Голови Українського фонду підтримки підприємництва, керівник Полтавського обласного фонду підтримки підприємництва Ніна Володимирівна Кузьменко вважає, що стратегічною метою державної політики загалом та політики регіонального розвитку має стати фінансова підтримка малого та середнього підприємництва, збереження існуючих та створення нових робочих місць, і як наслідок – нарощування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

 
s04

Виступ радника Голови Українського фонду підтримки підприємництва,

керівника Полтавського обласного фонду підтримки підприємництва

Кузьменко Н.В.

 

Учасниками круглого столу ділових людей були викладачі та студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету - д.е.н., професор, завідувач кафедри Ніла Анатоліївна Хрущ, к.т.н., доцент Ірина Валеріївна Форкун, студенти групи ФК-14-1.

s05
s06

Викладачі та студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування – учасники круглого столу.

Питання важливості симбіозу науки, освіти та бізнесу окреслила д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету Хрущ Ніла Анатоліївна. І хоча наука не завжди є привабливою для бізнесу, однак без сучасних фундаментальних досліджень неможливі подальші швидкоокупні надрентабельні виробничі проекти. Наукові розробки направлені на створення проривних технологій, обґрунтування нових механізмів управління економічним розвитком. Крім того, сучасний освітній процес ставить за мету підготовку конкурентоздатного фахівця, зі сформованими компетентностями та професійною свідомістю, що є важливим для закладів освіти та державних і бізнес структур.

 
s07

Виступ д.е.н., професора, завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету

Хрущ Н.А.

 

В обговоренні актуальних питань розвитку та державної підтримки малого та середнього бізнесу також взяли участь представники органів законодавчої та виконавчої влади Хмельниччини, лідери громадських об’єднань, науковці та підприємці.

Про основні напрями фінансової підтримки сільськогосподарських виробників в рамках обласних програм доповів заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Конончук Вадим Петрович.

Основні засади Прогами управлінських кадрів «Готуємося до партнерства з Німеччиною» висвітлила начальник відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької ОДА Сліпко Олена Петрівна.

 
s08

Виступ начальника відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької ОДА

Сліпко О.П.

 

Про основні засади реалізації державної бюджетної політики на території Хмельницької області в частині підтримки суб’єктів малого та середнього бізнесу окреслила заступника директора Департаменту фінансів Хмельницької ОДА – начальника управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери Дмитришен Ярослава Ярославівна.

 
s09

Виступ заступника директора департаменту фінансів Хмельницької ОДА – начальника управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери

Дмитришен Я.Я

.

 

Про застосування стимулюючих механізмів фінансової підтримки роботодавців шляхом компенсації ЄСВ за рахунок Фонду соціального страхування України на випадок безробіття доповіла начальник відділу з організації надання послуг роботодавцям Хмельницького обласного центру зайнятості Козко Ірина Миколаївна.

Питання здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог трудового законодавства висвітлила юрконсульт Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області Слободянюк Лариса Петрівна.

З новим форматом роботи та повноваженнями антирейдерського штабу на території Хмельницької області ознайомив начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління ГТУЮ у Хмельницькій області Присяжний Олексій Іванович.

 
s10

Виступ начальник відділу з організації надання послуг роботодавцям Хмельницького обласного центру зайнятості Козко І.М.,

начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління ГТУЮ у Хмельницькій області Присяжного О.І.,

юрконсульта Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області Слободянюк Л.П.

 

Про Грантові програми України - від бізнес-ідеї до реалізації розповіла голова правління Хмельницької обласної ГО Подільський центр «Гендерна рада» Баєва Тетяна Федорівна.

 
s11

Виступ голови правління Хмельницької обласної ГО Подільський центр «Гендерна рада» Баєвої Т.Ф.

 

Особливості бізнес-планування підприємницької діяльності за сучасних умов господарювання учасникам круглого столу доповіла к.е.н., викладач Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, науковий співробітник ХНУ Зуб Марія Ярославівна.

 
s12

Виступ к.е.н., викладача Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, наукового співробітника ХНУ Зуб М.Я.

 

В обговоренні актуальних питань розвитку та державної підтримки підприємництва на Хмельниччині взяли участь представники бізнесу та позичальники Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області.

s13
s14

Учасники круглого столу ділових людей – представники влади та бізнесу.

 
s15
 

Спільне фото учасників круглого столу ділових людей.

Також на засіданні круглого столу було розглянуто нормативно-правові засади та практику реалізації державної фінансової політики в сфері підтримки підприємництва на прикладі Хмельницької області, визначено проблеми її реалізації та окреслено наступні напрями її вдосконалення в сучасних умовах розвитку економіки України.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Інформація кафедри фінансів,

банківської справи та страхування

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes