Студентські олімпіади, як мотивація до опанування професійного базису та кар’єрного старту фінансистів

 
1

Колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету, окрім навчальної роботи та організаційно-виховних заходів приділяється велика увага по залученню студентів до наукової роботи.

З цією метою щорічно проводиться Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих вчених та студентів та двічі на рік видається збірник наукових праць молодих вчених та студентів “Фінансові аспекти розвитку економіки України: теорія, методологія, практика”. Окрім цього, студенти магістратури мають можливість приймати участь у Міжнародній науково-практичній конференціії «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика», що традидійно проводиться кафедрою восени, в межах якої представлені наукові праці формують матеріали фахового видання “Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки”, що входить у міжнародні економетричні бази Index Copernicus, Google Scholar, РИНЦ.

Проте, ключовими мотиваційними заходами до поглибленого опанування професійного базису в системі формування та розвитку особистості майбутнього фінансиста є І етапи Всеукраїнських студентських олімпіад.

Так, під час проведення програмних заходів олімпіад з відповідних дисциплін, зокрема бліц-турніру, комп’ютерного тестування та виконання завдань письмового туру, студенти отримують можливість показати рівень здобутих теоретичних знань та освоєних практичних навичок, оцінити свій потенціал у конкурентному середовищі, поспілкуватись з провідними спеціалістами та керівниками фінансових установ, підприємств та організацій, що на запрошення кафедри працюють у складі журі.

2
3

Проведення І етапів Всеукраїнських студентських олімпіад та урочисте відзначення і нагородження учасників та призерів традиційно проходить за сприяння і підтримки керівництва університету та деканату факультету економіки і управління.

Цьогоріч, відкриваючи урочистий захід, перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, д.е.н., професор Войнаренко Михайло Петрович, передав усім присутнім вітання від імені ректора Хмельницького національного університету, д.т.н., професора, Скиби Миколи Єгоровича та побажав успіхів в науці і творчому житті тим студентським колективам, які створюються на кожному курсі, у кожній групі та визначають напрямки подальших наукових пошуків. Наголосивши на тому, “щоб перші нагороди допомагали отримати ще вищі нагороди і у кінцевому рахунку, отримавши досвід наукової діяльності, потім ефективно його впроваджували на підприємствах та у організаціях, де сьогодні відкриваються великі можливості для працевлаштування наших випускників”.

 
4

Виступаючи з вітальним словом, к.е.н, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету Матюх Сергій Анатолійович, зауважив, що “керівництво кафедри та її викладачі дбають про імідж кафедри не тільки в напрямку навчального процесу, але і в напрямку наукової діяльності”. Сергій Анатолійович також побажав студентам подальших наукових звершень, а колективу кафедри продовжувати підтримувати активну участь студентів у науковій роботі.

 
5

Важливим елементом для отримання інформації студентами спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” про можливості професійної реалізації, побудови кар’єри, існуючі перспективи подальшого працевлаштування та підвищення мотивації до особистого розвитку і навчання стала зустріч з випускниками-фінансистами різних років, де вони у форматі презентації розповіли про етапи професійного розвитку та кар’єрного зростання, теперішнє місце роботи та основні службові обов’язки, ключові напрями діяльності фінансових установ та окреслили необхідні умови для початку успішної кар’єри у фінансовій сфері.

 
6

На церемонії урочистого нагородження за багаторічну плідну співпрацю, активну участь у науковому житті кафедри фінансів, банківської справи та страхування, сприяння активізації творчого та наукового потенціалу студентської молоді подяками від Хмельницького національного університету були відзначені випускники спеціальності:

7
Шевченко Вадим Анатолійович – директор Хмельницької обласної дирекції СК “Євроінс Україна”
8
Вітязь Олександр Миколайович – регіональний менеджер з зарплатних проектів Подільського управління ПАТ «Укрсиббанк»
9
Косташ Людмила Михайлівна – провідний фахівець філії ПрАТ “АСК “ІНГО Україна” в м. Хмельницькому
10
Яворський Іван Сергійович – менеджер з обслуговування клієнтів Відділення №19 ПАТ КБ «ПриватБанк»

За результатами проведення І етапів Всеукраїнських студентських олімпіад усі учасники були відзначені грамотами та сувенірами, а переможці отримали тематичні подарунки – навчальні посібники завідувача кафедри Хрущ Ніли Анатоліївни та професора Григорука Павла Михайловича “Методологія і організація наукових досліджень” (Київ, Видавництво “Кондор”, 2017).

 
11

Згідно з протоколами засідання журі, призерами І етапів Всеукраїнських студентських олімпіад стали

з дисципліни "Фінанси"

з дисципліни “Державні фінанси”

з дисципліни “Страхова справа”

зі спеціальності “Банківська справа”

12
13

За результатами проведених олімпіад, журі прийняло рішення рекомендувати для участі у ІІ етапах Всеукраїнських студентських олімпіад студентів, які стали призерами у I етапах відповідних олімпіад.

 
14

Пишаємося нашими випускниками та студентами, які наполегливо працюють та гідно представляють рідний університет!

Ваші досягнення – наша гордість!!!

Абітуріенту
Free WordPress Themes