Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
h

Участь завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хрущ Н.А. у роботі галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

27 лютого 2018 року у Київському національному торговельно-економічному університеті  відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі  спеціальності «Фінанси і кредит».

У роботі галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт прийняли участь  27 науково‑педагогічних працівників із 14 провідних закладів вищої освіти. Хмельницький національний університет мала честь представляти доктор економічних наук, професор,  завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хрущ Ніла Анатоліївна. Конкурсною комісією було розглянуто 136 студентських наукових робіт в яких досліджувались актуальні питання функціонування державних фінансів, формування фінансової політики, удосконалення бюджетного процесу та фінансового забезпечення розвитку економіки України в умовах євроінтеграційних процесів і фінансової глобалізації. Кращі наукові роботи, що рекомендовані до участі  у другому етапі, будуть презентовані на науково-практичній конференції.

h
h

Студентська наукова робота є першим кроком на шляху наукових досліджень!

Бажаємо перемоги найкращим!

За інформацією кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes