УРОЧИСТИЙ РИТУАЛ ПОСВЯЧЕННЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ 2018 РОКУ У СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

1 вересня 2018 року в Хмельницькому національному університеті відбулася урочиста подія з нагоди Посвяти першокурсників у студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

 
1
 

Це одна із найголовніших подій у житті кожного студента, саме в цей час абітурієнт стає студентом, отримавши від ректора «Ключ до знань» та символічний «Студентський квиток».

 
2
 

>Крім того, це справжнє свято, до якого залучається вся університетська родина: співробітники, викладачі та студенти університету.

 
3
 

Розпочалось свято внесенням та підняттям державного прапору України та прапору Хмельницького національного університету під супровід Гімну України та Гімну Хмельницького національного університету. Особливу атмосферу свята створювали чудові ведучі церемонії, а також показові виступи кращих спортсменів університету та концертна програма за участю творчих колективів Центру культури та естетичного виховання студентів ХНУ. Для гостей свята пролунали вокальні вітання у виконанні заслуженого артиста України Миколи Довгальова, солістки народного театру пісні «Сузір’я» Ірини Федоровської та солістки вокального колективу «Камертон» Марічки Горшкової, а народний ансамбль танцю «Юність Поділля» виконав хореографічні композиції.

Урочистості завершились врученням першокурсникам спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» д.е.н., професором, завідувачем кафедри Хрущ Нілою Анатоліївною головного документа студента – залікової книжки.

 
4
 

Хоч урочиста частина Посвяти у студенти 2018 року завершилася, усмішка на обличчі новоприбулих студентів не сходитиме ще тривалий час, адже вони зробили свій перший вірний крок на професійному шляху, обравши найкращий заклад вищої освіти на Поділлі та спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»!

5
6

Щиро вітаємо батьків, першокурсників, студентів, викладачів та співробітників Хмельницького національного університету із початком нового навчального року!

Абітуріенту
Free WordPress Themes