Теорія + практика = запорука професійного успіху!!!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
З метою ознайомлення з практичною стороною роботи органів управління у сфері державних фінансів викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування та кафедри обліку, аудиту та оподаткування ХНУ було організовано зустріч студентів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» з працівниками Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області та Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, яка відбулася 22 вересня 2017 року.
h
h
h
У Головному управлінні ДКСУ у Хмельницькій області перед учасниками зустрічі виступили: перший проректор ХНУ, д.е.н., професор Войнаренко М.П., начальник ГУ ДКСУ у Хмельницькій області Мельничук О.І. та його заступники: Тринос К.С. та Майхер Г.Р.
h
Після чого бажаючі мали змогу поставити питання фахівцям ДКСУ, відбулось обговорення актуальних питань щодо децентралізації, наповнення доходами бюджетів місцевих громад та фінансування їх видатків. Для студентів була проведена екскурсія структурними підрозділами та відділами обласного Казначейства.
h
h
Друга частина зустрічі пройшла у приміщенні Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.
h
h
Друга частина зустрічі пройшла у приміщенні Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.
h
Між працівниками ДАСУ та студентами і викладачами відбулася жвава дискусія, обговорювався широкий спектр актуальних питань контрольно-ревізійної та аудиторської роботи. Також були окреслені напрямки співпраці між державними аудиторами та викладачами Хмельницького національного університету.
h
За матеріалами кафедри фінансів, банківської справи та страхування
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes