Стаття в газеті «Університет»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Газета Хмельницького національного університету  «Університет», жовтень 2013 року № 4 (100), с. 9.

 «ФІНАНСИ І КРЕДИТ» – ТВІЙ ШЛЯХ ДО УСПІХУ!!!

       2 жовтня 2013 року в конференц-залі Хмельницького національного університету відбувся конкурс презентацій напряму підготовки «Фінанси і кредит», присвячений 15-ти річчю з дня заснування кафедри фінансів та банківської справи. В конкурсі приймали участь студенти 2-5 курсів напряму підготовки «Фінанси і кредит», якими було виконано та представлено 13  робіт (презентацій), що висвітлюють бачення студентами майбутньої спеціальності. Конкурс передбачав перегляд і оцінку творчих робіт студентів і був направлений на визначення найкращих презентацій напряму підготовки «Фінанси і кредит». Роботи мали різносторонній характер, включали історію виникнення та особливості розвитку кафедри фінансів та банківської справи, статистичну аналітичну інформацію щодо працевлаштування випускників, відомості про відомих сучасних фінансистів теоретиків та практиків.

1

         Студентські роки – це унікальний і неповторний час, це чудова пора в житті будь-якої людини, коли закладаються основи майбутніх професійних і життєвих успіхів. Збуваються надії, і попереду ще багато грандіозних звершень. У той же час дуже важливим для студентів є розуміння своєї майбутньої спеціальності.

2

    Адже як зазначав Чарльз Франклін Кеттеринг «Існує велика різниця між знаннями і розумінням: ви можете багато знати про щось, по справжньому не розуміючи цього». Тому метою проведення конкурсу стало вивчення поглядів та бачення студентами обраного напряму підготовки, підвищення їх творчих, організаторських, професійних здібностей та підвищення як іміджу напряму підготовки «Фінанси і кредит», так і університету в цілому.

    Участь студентів у конкурсі «Моя спеціальність – фінанси і кредит» була відзначена грамотами та призами. Призове ІІІ місце посіла презентація студентів 2-го курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит», ІІ місце посіла презентації, яку готували студенти групи ФКмб – 09 – 1, а саме Чудо Оксана, Марчишин Інна, Андрушко Дар’я. Почесне І місце зайняла презентація підготовлена студентами групи ФКс – 12 – 1 Відлацьким Віталієм та Москаленко Євгенією.

    Почесні нагороди переможцям вручали завідувач кафедри фінансів і банківської справи Хрущ Н.А., декан факультету економіки і управління Бондаренко М.І., проректор з науково-педагогічної роботи, перший проректор Войнаренко М.П.

3

     Наші студенти – фінансисти довели, що вони вміють не лише сумлінно працювати, але й гарно жартувати.

 

Доценко І.О.

ст. викладач кафедри фінансів і

банківської справи

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes