Наукові українсько-болгарські відносини зміцнюються

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Літопис університету (вересень, 2013 р.)


НАУКОВІ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКІ ВІДНОСИНИ ЗМІЦНЮЮТЬСЯ

  У вересні делегація викладачів, аспірантів та студентів Хмельницького національного університету відвідала Варненський економічний університет (м. Варна, Болгарія) та взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Україна-Болгарія-Європейський Союз: сучасний стан та перспективи”.

 

12

  Конференцію було організовано Варненським економічним університетом спільно з Херсонським національним технічним університетом. В роботі конференції взяли участь науковці з України, Росії, Болгарії, Білорусі. Українську делегацію представляли 11 вищих навчальних закладів та науково-дослідних організацій, серед яких і делегація Хмельницького національного університету у складі: завідувача кафедри фінансів і банківської справи, професора Ніли Хрущ, доцента кафедри економічної теорії Лариси Любохинець, доцента кафедри фінансів і банківської справи Ірини Форкун, доцента кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці Павла Григорука, аспірантів Ольги Любохинець, Віталія Хруща та Ольги Савчук, студента 4 курсу Дениса Павловського.

13

  З вітальним словом до учасників конференції звернулись заступник ректора з науково-дослідної роботи Варненського економічного університету, професор Веселін Хаджиєв, заступник ректора з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю університету, професор Віолета Димитрова, завідувач кафедри менеджменту та маркетингу Херсонського національного технічного університету, професор Галина Савіна, завідувач кафедри фінансів та банківської справи ХНУ, професор Ніла Хрущ та інші.

14

  В ході конференції обговорювались питання, пов’язані з тенденціями розвитку світового господарства і міжнародних економічних відносин, інноваційно-орієнтованим розвитком економіки України і її інтеграції до Європейського Союзу, інформаційною та економічною безпекою, комп’ютеризацією економічних процесів та багато інших аспектів. Жваву дискусію серед учасників конференції викликали питання, пов’язані з перспективами інтеграції України до Європейського Союзу в контексті Вільнюського саміту "Східного партнерства", запланованого на 28-29 листопада.

15

  Учасники конференції отримали сертифікати про участь. За результатами конференції опубліковано збірник доповідей.

Леся Гуменна,
відділ зв’язків з громадськістю ХНУ

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes