НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ «ФІНАНСИ І КРЕДИТ» — ТВІЙ ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Літопис університету (жовтень, 2013 р.)


   2 жовтня 2013 року в конференц-залі Хмельницького національного університету відбувся конкурс презентацій напряму підготовки «Фінанси і кредит», присвячений 15-ти річчю з дня заснування кафедри фінансів та банківської справи.

  В конкурсі приймали участь студенти 2-5 курсів напряму підготовки «Фінанси і кредит», якими було виконано та представлено 13 робіт (презентацій), що висвітлюють бачення студентами майбутньої спеціальності. Роботи мали різносторонній характер, а саме: включали історію виникнення та особливості розвитку кафедри фінансів та банківської справи, статистичну аналітичну інформацію щодо працевлаштування випускників, відомості про відомих сучасних фінансистів теоретиків та практиків.

7

  На святі були присутні вельмишановні гості – д.е.н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи Войнаренко М.П., к.е.н., доцент, декан факультету економіки і управління Бондаренко М.І., заступник декана по виховній роботі Михальчик Т.В. та викладачі кафедри фінансів та банківської справи. Вони щиро привітали студентів зі святом та побажали успіхів у майбутній професійній діяльності.
8
  Урочистий захід відкрила д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів та банківської справи Хрущ Н.А. Яка зазначила, що 2013 рік у Хмельницькому національному університеті оголошено роком підвищення іміджу університету, який створюється нами усіма, і керівництвом університету, і проректорським корпусом, і професорсько-викладацьким складом, і працівниками допоміжних і обслуговуючих структур, а особливо нашими шановними студентами. За 15 років існування, кафедра фінансів та банківської справи створила імідж потужної самостійної структури. Здобутки кафедри, її досягнення, були неодноразово відмічені, кафедра займала перші позиції у рейтингу кафедр університету. Однак, найважливішим здобутком кафедри, є її студенти та випускники. 
9
 Завідувачем кафедри наголошено, «що колективом кафедри зроблено чимало! Наші висококваліфіковані викладачі завжди раді допомогти Вам, шановні студенти на шляху до країни знань! У той же час для нас дуже важливою є Ваша думка, Ваше бачення себе як фахівця з фінансів! Отже, конкурс презентацій напряму підготовки «Фінанси і кредит» оголошую відкритим!». 
10  Участь студентів у конкурсі «Моя спеціальність – фінанси і кредит» була відзначена грамотами та призами. Призове ІІІ місце посіла презентація студентів 2-го курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит», ІІ місце посіла презентація, яку готували студенти групи ФКмб – 09 – 1, а саме Чудо Оксана, Марчишин Інна, Андрушко Дар’я. 
11   Почесне І місце зайняла презентація підготовлена студентами групи ФКс – 12 – 1 Відлацьким Віталієм та Москаленко Євгенією, які довели, що студенти вміють не лише сумлінно працювати, але й гарно жартувати. 
3   

    Висловлюємо щиру подяку всім студентам спеціальності «Фінанси та кредит» та викладачам кафедри фінансів та банківської справи, які допомогли створити гарне свято.
«Фінанси і кредит» – твій шлях до успіху!!!  
 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes