«Про нас пишуть, про нас говорять»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Підприємці Хмельниччини обговорили особливості бізнес-планування підприємницької діяльності та державної підтримки суб’єктів підприємництва

Літопис університету (квітень, 2016 р.)

 ПАРАД МАГНОЛІЙ У НАШОМУ УНІВЕРСИТЕТІ 

Цього року своїм рясним та різноманітним цвітінням порадували магнолії ботанічного саду. 

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування (завідувач Хрущ Н.А.) 2015 року подарувала ботанічному саду магнолію Galaxy, а 2016 рокумагнолію зірчасту.

З повною версією статті можна ознайомитись на сайті Хмельницького національного університету


    logo-dark

31 серпня 2015 року відбулась урочиста посвята в першокурсники  Хмельницького національного університету студентів напряму підготовки «Фінанси і кредит».  Залікові книжки вручав виконуючий обов’язки міського голови м. Хмельницького Костянтин Чернилевський.

Деталі про подію висвітлено на  офіційному сайті Хмельницької міської ради   у матеріалі «Символічний ключ до знань урочисто вручили першокурсникам Хмельницького національного університету» 


 

logo_misto-tv

Муніціпальна телерадіокомпанія «Місто» висвітлила проведення Дня Фінансиста у 2015 році. Зокрема в репортажі зазначено «Гроші повинні працювати, а не лежати у скриньці. Таким секретом успішної фінансової діяльності поділились студенти одного із університетів нашого міста. Майбутні банкіри, страховики та керівники установ відзначили своє професійне свято. На захід прийшли і вже успішні фінансисти.«


logo-dark

У Хмельницькому національному університеті відзначили

День фінансиста

Студенти-фінансисти та викладачі кафедри “Фінанси та банківська справа” Хмельницького національного університету відзначають День фінансиста, який  започатковано колективом кафедри у 2011 році. Тоді ідею студентів підтримали викладачі й сьогодні це свято стало вже традиційним в університеті. Від міської влади з Днем фінансиста студентів та викладачів кафедри привітала заступник міського голови Ольга Мярковська. З повною версією статті можна ознайомитись на сайті Хмельницької міської ради


head

Славутська районна державна адміністрація

   18 листопада 2014 року в Славутському міському палаці культури працівниками міськрайонного центру зайнятості спільно із Управлінням освіти Славутської міської ради та відділом освіти Славутської райдержадміністрації, центрами соціальних служб було проведено „Ярмарок професій”.

    В програмі заходу і презентація навчальних закладів різних типів Хмельницької  області, і робота в мобільних консультаційних пунктах та надання індивідуальних консультацій представниками навчальних закладів, і профдіагностичне обстеження учнів випускних класів на предмет визначення їхніх професійних інтересів, здібностей, нахилів до різних видів трудової діяльності.

  Кандидат економічних наук, професор кафедри фінансів та банківської справи Квасницька Раїса Степанівна дуже яскраво презентувала найбільший на Подільській землі вищий навчальний заклад — Хмельницький національний університет. 

     З повною версією статті можна ознайомитись на сайті Славутської районної державної адміністрації


Gerb

  Хмельницький регіональний центр зайнятості

   У Славутському міському палаці культури працівниками міськрайонного центру зайнятості спільно із Управлінням освіти Славутської міської ради та відділом освіти райдержадміністрації, центрами соціальних служб було проведено ярмарок професій, в якому взяли участь 450 учнів із 23 загальноосвітніх шкіл міста та району.

    Хмельницький національний університет представляла кандидат економічних наук, професор кафедри фінансів та банківської справи Квасницька Раїса Степанівна. У своєму виступі вона ознайомила учасників із формами навчання (денна, заочна, дистанційна), які мають на сьогодні важливе значення, про наявність 7 факультетів, військової кафедри. Також розповіла, що університет має найкращу бібліотеку в Україні, басейн, стадіон, 4 навчальних корпуси, 5 гуртожитків, кімнати матері і дитини та про будівництво навчально-виробничого комплексу.

PM334image006

З повною версією статті можна ознайомитись на сайті Хмельницького регіонального центру зайнятості


 

big_logo_khm

Газета ВСІМ (Хмельницький)

На Хмельниччині волонтери дарують фортецям і палацам друге життя

thumb_46360_news_m

Аби пам’ятки архітектури стали привабливими для туристів, волонтери у вихідні їздять у райони, щоб очистити будівлі від сміття та хащів.

За час проекту у ньому взяло участь близько 1000 небайдужих людей, зокрема студентів. За словами Дениса Монастирського, найкраще з ними співпрацюють студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького університету управління та права, Хмельницького національного університету та Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

1415988694_cqZM8oEmlUg

Стати волонтером проекту “У майбутнє через культуру” може кожен. Проект співпрацює з студентським самоврядуванням, де голови студрад виступають кураторами проекту. Звернутись до координатора проекту Дениса Монастирського можна за номером: 067-990-51-44.

Повний варіант статті можна переглянути на сторінці сайту газети ВСІМ


logo-khmelnytsky Сайт Хмельницького

Такого Хмельницький ще не бачив. Грандіозний патріотичний флешмоб від ХНУ.

Хмельницькому єдність країни підтримали грандіозним шлешмобом

Грандіозним пробіговим флешмобом Хмельницький національний університет відзначив свій 52 день народження. Спортивна атмосфера та патріотичний настрій згуртували мало не все місто.

Близько тисячі студентів. Дистанція у більше як три кілометри. Пробіговим флешмобом Хмельницький національний університет відзначає 10 років статусу «національний».

Спортивна атмосфера та патріотичний настрій згуртували мало не все місто. Глядачі вітали учасників гучними оплесками, а водії — звуковими сигналами. Самі ж студенти вигукували національні гасла та співали державний гімн.

На Майдані Незалежності учасники утворили Україну, а державний стяг обійняв її кордони.

Такий шлешмоб об»єднав усіх. На одязі кожного національна символіка як знак того, що нація єдина, а країна неділима.

 Повний варіант статті та відео можна переглянути на сторінці сайту http://khmelnytsky.com.ua/fullnews/141841


    logo6 Газета «Є» (27 червня 2014 року)    

У Брюселі – угода з ЄС, а у Хмельницькому – студенти з європейськими дипломами

_U_Bryiseli___ugoda_z_yeS_a_u_Hmelnickomu___studenti_z_yevropeyskimi_diplomami_1_2014_07_01_10_24_19

Цього року найбільший ВНЗ Хмельниччини випустив на ринок праці 359 спеціалістів та 1157 магістрів різних напрямків. Випускники, як і їхні колеги з ХУУПу, вперше на Хмельниччині отримали дипломи європейського зразка.

 27 червня в Хмельницькому національному університеті відбулась урочиста церемонія вручення дипломів. “В ці хвилини відбувається дивовижний збіг обставин – наш президент у Брюсселі підписує договір про асоціацію України з ЄС, а випускники ХНУ вперше в історії університету отримують диплом європейського зразка! – сказав у своєму вітальному слові ректор Микола Скиба. Також він зазначив, що університет дав випускникам гарну базу для початку успішної трудової діяльності: комп’ютерні навички, знання іноземних мов та володіння профільною спеціальністю.

1403880052

На фото випускники-магістри напряму підготовки «Фінанси і кредит».

 З повним варіантом статті можете ознайомитись на сайті ye.ua


 vsim        

  Газета vsim.ua (27 червня 2014 року)

Хмельницький національний університет відсвяткував випуск студентів

thumb_11466_news_m Цьогоріч в університеті  чимала кількість випускників. Серед них: 1045 спеціалістів, 359 магістрів, 1603  бакалаври. 1403892051_IMG_6723 В нас сьогодні випуск , ми майбутні фінансисти, — розповіла Аня (випускниця напряму підготовки «Фінанси і кредит», магістр Лісова Анна). — Мріяла про диплом, на кінець моя мрія здійснилася і ми цьому дуже раді. Буду сумувати за університетом. Планів на майбутнє багато.   З повним варіантом статті можете ознайомитись на сайті vsim.ua 


  Сайт Хмельницької обласної ради (24 квітня 2014 р.) Изображение 250_

 У четвер голова обласної ради Іван Гончар відвідав Хмельницький національний університет.    Зокрема, він побував на кафедрі фінансів та банківської справи.

 За словами завідувача кафедри Ніли Хрущ, за традицією, другий рік поспіль студенти напряму    підготовки «Фінанси і кредит» та викладачі кафедри в останній четвер квітня відзначають «День    фінансиста».

 З цією подією юнаків та дівчат привітав голова обласної ради. Студенти приймали вітання і від проректора з науково-педагогічної роботи Михайла Войнаренка.

       «Бути фінансистом – нелегкий, відповідальний та надзвичайно важливий труд. Але я впевнений, що для тих, хто обрав цю професію за покликом душі, — вона стає долею, — сказав у своєму вітальному слові Іван Гончар. — Бажаю вам наполегливості, розсудливості та оптимізму у вирішенні повсякденних завдань, впевненості у подоланні труднощів, успіхів в усіх ваших справах».

     Іван Гончар відзначив також і роботу викладачів кафедри фінансів та банківської справи. Зокрема, за багаторічну науково-педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток університету, підготовку висококваліфікованих фахівців з фінансів та впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді Грамотою обласної ради нагороджено доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри фінансів та банківської справи Нілу Хрущ, кандидата технічних наук, доцента кафедри Ірину Форкун. Подяку обласної ради оголошено кандидату економічних наук професору кафедри Раїсі Квасницькій.

      Після урочистостей усім присутнім студенти подарували святковий концерт.       

     З текстом можна ознайомитись на сайті Хмельницької обласної ради  


 Літопис університету (березень, 2014 р.)

img8-1115-30.   У суботній ранок, 15 березня, викладачі та співробітники кафедри фінансів та банківської справи, а також студенти напряму підготовки «Фінанси і кредит» разом з іншими викладачами та студентами Хмельницького національного університету створили ланцюг миру. Зі сторони Тернополя, за маршрутом від заводу «Катіон» по вулиці Львівське шосе вздовж траси вишикувались понад чотири сотні наших викладачів, студентів, співробітників і небайдужих громадян, об’єднаних українською символікою у живий ланцюг дружби та єдності з українським народом, заради спокою і миру на наший Землі. Водії радо вітали їх клаксонами, багато хто зупинявся і долучався до мирної акції на хвилину-дві-десять…

З повною версією даної події можна ознайомитись на сайті Хмельницького національного університету.    


Літопис університету (лютий, 2014 р.) img8-1020-117.

  13 лютого 2014 р. у навчального корпусі фізичного виховання ХНУ пройшли змагання з перетягування канату серед викладачів та співробітників університету.

Команда факультету економіки та управління зайняла IV місце. У складі команди виступали викладачі кафедри фінансів та банківської справи: к.е.н., доцент Іжевський Павло Григорович та асистент Кудельський Віталій Едуардович.


Літопис університету (грудень, 2013 р.) 

img8-962-105.

Команда факультету економіки та управління у змаганні з шахів серед студентів університету, які проходили 25 грудня на кафедрі фізичного виховання, посіла ІІ місце. Від команди факультету брали участь 3 учасника. У чоловіків змагання проходили на першій і другій дошках, та на третіх змагались жінки. У складі команди факультету виступали студенти напряму підготовки «Фінанси і кредит»:

Пушкар Роман, гр. ФК-12-1;

Коротун Ірина, гр. ФК-09-2.

Окрім університетських змагань у грудні проходила міська спартакіада м. Хмельницького серед ВНЗ ІІІ-ІVр.а., у яких брали участь і наші студенти. Команда у складі: Каштанова Олега, Василишина Дмитра та Коротун Ірини (гр. ФК-09-2) виборола впевнено І місце.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших успіхів.


Літопис університету (грудень, 2013 р.) 

img8-945-110.

В день Святого Миколая кафедра фінансів та банківської справи вітала призерів та учасників І турів Всеукраїнських студентських олімпіад

Протягом перших двох тижнів грудня на базі кафедри фінансів та банківської справи було проведено І тури Всеукраїнських студентських олімпіад з дисциплін “Страхування”, “Банківська справа”, “Податкова система”, “Фінанси”, у яких прийняло участь 39 студентів 3, 4, 5 курсів. Далі


Газета Хмельницького національного університету «Університет», жовтень 2013 року № 4 (100), с. 9.          

1  2 жовтня 2013 року в конференц-залі Хмельницького національного університету відбувся конкурс презентацій напряму підготовки «Фінанси і кредит», присвячений 15-ти річчю з дня заснування кафедри фінансів та банківської справи. В конкурсі приймали участь студенти 2-5 курсів напряму підготовки «Фінанси і кредит», якими було виконано та представлено 13  робіт (презентацій), що висвітлюють бачення студентами майбутньої спеціальності. Конкурс передбачав перегляд і оцінку творчих робіт студентів і був направлений на визначення найкращих презентацій напряму підготовки «Фінанси і кредит». Роботи мали різносторонній характер, включали історію виникнення та особливості розвитку кафедри фінансів та банківської справи, статистичну аналітичну інформацію щодо працевлаштування випускників, відомості про відомих сучасних фінансистів теоретиків та практиків.  Далі


 Літопис університету (Жовтень, 2013 р.)

  44-6 ЖОВТНЯ ВІДБУЛАСЯ ЮВІЛЕЙНА X МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНИХ МЕХАНІЗМІВ КОНКУРЕНТНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ ЗА УМОВ РОЗВИТКУ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ» присвячена 10-річчю кафедри міжнародних економічних відносин Хмельницького національного університету.

Конференція проходила у мальовничому куточку України – місто Яремче. Далі


 Літопис університету (Жовтень, 2013 р.)

7

 2 жовтня 2013 року в конференц-залі Хмельницького національного університету відбувся конкурс презентацій напрям

у підготовки «Фінанси і кредит», присвячений 15-ти річчю з дня заснування кафедри фінансів та банківської справи.

  В конкурсі приймали участь студенти 2-5 курсів напряму підготовки «Фінанси і кредит», якими було виконано та представлено 13 робіт (презентацій), що висвітлюють бачення студентами майбутньої спеціальності. Роботи мали різносторонній характер, а саме: включали історію виникнення та  особливості розвитку кафедри фінансів та банківської справи, статистичну аналітичну інформацію щодо працевлаштування випускників, відомості про відомих сучасних фінансистів теоретиків та практиків.  Далі  


 Літопис університету (Вересень, 2013 р.)

12

  У вересні делегація викладачів, аспірантів та студентів Хмельницького національного університету відвідала Варненський економічний університет (м. Варна, Болгарія) та взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Україна-Болгарія-Європейський Союз: сучасний стан та перспективи”.  

Конференцію було організовано Варненським економічним університетом спільно з Херсонським національним технічним університетом. В роботі конференції взяли участь науковці з України, Росії, Болгарії, Білорусі. Українську делегацію представляли 11 вищих навчальних закладів та науково-дослідних організацій, серед яких і делегація Хмельницького національного університету.   Далі    


 Літопис університету (Вересень, 2013 р.)

   28 вересня відбулась святкова театралізована хода «Хмельницький – місто творчих людей» від вулиці Соборної по Проскурівській до стадіону «Поділля». 

  У святковій театралізованій ході прийняли участь викладачі кафедри фінансів та банківської справи і студенти напряму підготовки «Фінанси та кредит». 

 Далі


                         

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes