Вітаємо учасників та переможців І етапів олімпіад 2016 рік

6 грудня кафедра фінансів, банківської справи та страхування відзначала учасників та призерів І етапів Всеукраїнських студентських олімпіад проведених з напрямів “Фінанси та кредит”, “Банківська справа”, “Страхування” та “Державні фінанси”, у яких прийняли участь студенти 3, 4, 5 курсів та студенти магістратури.

Олімпіади, що традиційно проводяться кафедрою фінансів, банківської справи та страхування є одним з пріоритетних напрямів студентської наукової роботи. Метою їх проведення є виявлення та підтримка обдарованої молоді, популяризація наукової роботи серед студентів-фінансистів, розвиток інтелектуального потенціалу університету.

Відкриваючи урочистий захід, д.е.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії наук України, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, перший проректор Хмельницького національного університету Войнаренко Михайло Петрович, привітав майбутню еліту українського суспільства з успішним проходженням І етапів та можливості участі і шансі зайняти призові місця у ІІ етапах  Всеукраїнських студентських олімпіад, результатом чого є не лише особисте професійне зростання студентів, а й підвищення загального рейтингу університету.

З особливою гордістю також було відзначено велику честь та відповідальність для нашого університету щодо проведення три роки поспіль на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з “Державних фінансів”.

Звертаючись до гостей та учасників свята, к.е.н, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Матюх Сергій Анатолійович, подякував за виконану роботу та висловив сподівання щодо подальшого покращення результатів участі студентів у ІІ етапах олімпіад та здобутті більшої кількості призових місць, адже університет готує найкращих на Поділлі фахівців фінансового спрямування.

Виступаючи з вітальним словом к.е.н., доцент, декан факультету економіки і управління, Бондаренко Микола Іванович, подякував студентам-фінансистам, учасникам олімпіад, за активну участь у науковій роботі та зазначив, що вони як кращі з кращих у найближчому майбутньому допоможуть своїми знаннями подолати кризу та досягнути процвітання України.

Завдання проведених олімпіад виконувались учасниками у 3 тури. І тур – бліц-турнір передбачав усну відповідь на коротке запитання щодо термінології, основних положень нормативно-правових актів, актуальних проблем та дискусійних питань за відповідними напрямами. Регламентований час на підготовку та відповідь становив до 3 хвилин. ІІ тур олімпіад передбачав проходження тестування в програмній оболонці Moodle, у ІІІ тур був спрямований на вирішення практичних завдань.Проведення програмних заходів І етапів Всеукраїнських студентських олімпіад відбувалось за участі та під контролем голови та членів журі, у складі яких працювали як провідні фахівці кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету, так і запрошені провідні спеціалісти та керівники фінансових установ, підприємств та організацій.

Висловлюємо щиру подяку:

Андрушко Г. І. – головному спеціалісту грошових виплат та компенсацій Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради;

Антонюк С.П. – заступнику начальника Подільського управління ПАТ «Укрсиббанк»;

Бохоновській О.В. – керуючій відділенням «Ріко» ПАТ КБ «ПриватБанк»;

Вітязю О.М. – регіональному менеджеру з зарплатних проектів Подільського управління ПАТ «Укрсиббанк»;

Маринич В. М. – заступнику начальника фінансового відділу ПАТ «Укрелектроапарат»;

Омельянській М. Б. – директору ПП “НАДРА-РЕСУРС”, м. Хмельницький;

Петренко Г. В. – директору філії ПрАТ “АСК “ІНГО Україна” в м. Хмельницькому;

Фроловій Н. Л. – зав. фінансовим відділенням Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ;

Шевченко В. А. – директору Хмельницької обласної агенції СК “Глобус”;

Яворському І. С. –  спеціалісту з обслуговування клієнтів ПАТ «ПриватБанк», м. Хмельницький.

За результатами проведення І етапів Всеукраїнських студентських олімпіад усі учасники були відзначені грамотами та сувенірами.

Згідно протоколів засідання журі призерами І етапів Всеукраїнських студентських олімпіад стали

з напряму “Фінанси і кредит”:

3-е місце виборола Дзядзінь Олена Олегівна (ФК-14-1),

2-е місце зайняла Паска Надія Вікторівна (ФК-13-1),

1-е місце зайняла Косташ Лариса Михайлівна (ФК-14-1);

  з напряму “Банківська справа”:

3-е місце отримала  ПаскаНадіяВікторівна(ФК-13-1),

2-е місце зайняла Богач Віта Олександрівна (ФКс-15-1),

1-е місце посіла Гоменюк Ілона Володимирівна (ФБСм-12-1);

з напряму “Страхування”:

3-е місце  – Мельничук Ольга Сергіївна (ФК-14-1),

2-е місце  – Косташ Лариса Михайлівна (ФК-14-1),

1-е місце зайняла Гоменюк Ілона Володимирівна (ФБСм-12-1);

з напряму “Державні фінанси” :

3-е місце посіла Марченко ЮліяАнатоліївна (ФБСм-12-1),

2-е місце зайняла Терещенко Ольга Сергіївна (ФБСм-12-1),

1-е місце виборола Данькова Валентина Андріївна (ФБСм-12-1).

На церемонії урочистого нагородження за багаторічну плідну співпрацю, активну участь у науковому житті кафедри фінансів, банківської справи та страхування, сприяння активізації творчого та наукового потенціалу студентської молоді подяками від Хмельницького національного університету були відзначені:

Андрушко Галина Іванівна – головний спеціаліст грошових виплат та компенсацій Управління праці та соціального захисту населення  Хмельницької міської ради,

Антонюк Світлана Петрівна – заступник начальника Подільського управління ПАТ «Укрсиббанк», 

Вітязь Олександр Миколайович – регіональний менеджер з зарплатних проектів Подільського управління ПАТ «Укрсиббанк», 

Шевченко Вадим Анатолійович – директор Хмельницької обласної агенції СК “Глобус”. 

За результатами проведених олімпіад, журі прийняло рішення рекомендувати для участі у ІІ етапах Всеукраїнських студентських олімпіад студентів, які зайняли І та ІІ місця за відповідними напрямами.

Пишаємося переможцями та бажаємо гідно представити наш університет у подальших випробуваннях!

Дякуємо усім учасникам та гостям свята!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, натхнення,

нових звершень та здобутків в ім’я розквіту нашої рідної України!

 

Фотоматеріали з проведених олімпіад розміщено за адресою:

Google-фото

Фото- та відеозвіт з урочистого нагородження учасників та призерів олімпіад  розміщено за адресами:

Відео та Фото

Інформація кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Написати відповідь