ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

8-10 жовтня 2015 року у м. Яремче колективами кафедр автоматизованих систем і моделювання в економіці і фінансів та банківської справи Хмельницького національного університету була проведена ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика».
Співорганізаторами конференції стали: Міністерство освіти і науки України, Академія економічних наук України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Одеська національна академія зв’язку ім.  О.С. Попова, Природничо-технологічний університет, м. Бидгошч (Польща), Академічне товариство імені М. Балудянського, м. Кошице (Словаччина).
В роботі взяли участь представники науково-педагогічної спільноти і фахівці-практики з більш, ніж 60 установ, організацій, компаній та вищих навчальних закладів України, Росії, Польщі та Словаччини, зокрема Економічний університет в Братиславі (м. Братислава), Природничо-технологічний університет (м. Бидгошч), Інститут соціально-економічних досліджень (м. Варшава), Національний дослідний університет «Вища школа економіки» (м. Санкт-Петербург), Російський економічний університет імені Г.В. Плєханова (м. Санкт-Петербург,), Університет «Синергія» (м. Москва), фірма «Контур Автоматизація» (м. Москва), Хмельницький національний університет, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», ДВНЗ «Ужгородський національний університет», ДВНЗ «Університет  банківської  справи» (м. Київ), Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України (м. Київ), Київський національний університет імені Тараса Шевченка,  Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний університет», Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Одеська національна академія зв’язку імені О.С. Попова, Одеський національний економічний університет, Одеський національний політехнічний університет, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, ПАТ «Український нафтогазовий інститут» (м. Київ), Полтавський університет економіки і торгівлі, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк), Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні» (м. Київ), Харківський національний університет будівництва та архітектури, Херсонський державний університет, Херсонський національний технічний університет, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Чернігівський національний технологічний університет та багато інших, що свідчить про визнання високих наукових здобутків Хмельницького національного університету та кафедр автоматизованих систем і моделювання в економіці і фінансів та банківської справи серед  вітчизняних та закордонних науковців.
В оргкомітет конференції від представників навчальних закладів та фахівців-практиків надійшло близько 200 тез доповідей та понад 85 фахових статей.
На відкритті конференції було представлено відео звернення до учасників заходу почесного голови науково-програмного комітету конференції, ректора Хмельницького національного університету, доктора технічних наук, професора, член-кореспондента Академії педагогічних наук України, заслуженого працівника освіти України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Скиби Миколи Єгоровича.

А також голови оргкомітету конференції, проректора з наукової роботи університету, доктора технічних наук, професора Параски Георгія Борисовича, які щиро привітали присутніх з початком роботи конференції та побажали плідної праці та цікавих професійних дискусій.

З вітальним словом виступили співголови організаційного комітету д.е.н., професор, академік Академії економічних наук України, професор кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці Григорук Павло Михайлович та д.е.н., професор, академік Академії економічних наук України, завідувач кафедри фінансів та банківської справи Хрущ Ніла Анатоліївна.

На пленарному засіданні учасники конференції з неприхованою цікавістю слухали та обговорювали доповіді: д.е.н., професора Лапко О. О.  (ДВНЗ  «Університет банківської справи»), д.т.н., професора Акульшина О. О. (ПАТ «Український нафтогазовий інститут»), д.ф.-м.н., професора Соловйова В. М. (Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького), д.е.н., доцента Давиденко Н. М. (Національний університет біоресурсів і природокористування України), д.е.н., доцента Перевозової І. В., (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу), к.ф.-м.н., доцента Ніколаєвої О. Г. (Харківський національний університет будівництва та архітектури), науковців Хмельницького національного університету: д.е.н., професора Лук’янової В. В., д.е.н., професора Григорука П. М., д.е.н., професора Хрущ Н. А.,  д.е.н., доцента Дихи М. В., та багатьох інших.

h

Виступ д.е.н., проф. Лапко О. О.

h

Виступ д.ф.-м.н., проф. Соловйова В. М.

h

Доповідь д.е.н., проф. Давиденко Н. М.

h

Виступ д.е.н., доц. Перевозової І. В.

h

Виступ к.ф.-м.н., доц. Ніколаєвої О. Г.

h

Доповідь д.е.н., доц. Дихи М. В.

Жваві обговорення наукової спільноти наукового заходу викликали доповіді докторантів: к.е.н., доцента Пойда-Носик Н. Н. (Ужгородський національний університет), к.е.н., доцента Квасницької Р. С. (Хмельницький національний університет), к.е.н., доцента Чукурної О. П. (Одеський національний політехнічний університет).

h

Доповідь к.е.н., доц. Пойда-Носик Н. Н.

h

Доповідь к.е.н., доц. Чукурної О. М.

h

Доповідь к.е.н., доц. Квасницької Р. С.

На секційних засіданнях продовжилися обговорення проблем формування механізмів, стратегій, моделей та технологій управління економічними системами за умов розвитку інтеграційних процесів, які охопили такі напрями:
 • економетричне моделювання та прогнозування соціально-економічних процесів;
 • моделі сталого розвитку, адаптивних та життєздатних економічних систем;
 • моделювання прийняття рішень за умов невизначеності та ризику;
 • моделі оцінки і аналізу  соціально-економічного розвитку регіонів;
 • інформаційні технології в прогнозуванні економічної інформації;
 • сучасні підходи до математичного та імітаційного моделювання економічних систем;
 • інтелектуальні інформаційні системи і технології в економіці;
 • дослідження соціально-демографічних процесів;
 • процеси формування стратегії і тактики управління фінансами суб’єктів підприємництва;
 • страховий ринок: сучасні реалії та перспективи розвитку;
 • діяльність банків на фінансовому ринку, сучасні фінансові інструменти та технології кредитування й інвестування;
 • бюджетна політика стимулювання економічного зростання та механізм її реалізації;
 • механізми підвищення конкурентного потенціалу підприємств за умов розвитку інтеграційних процесів
 • забезпечення економічної безпеки виробничих систем за умов поглиблення конкуренції та активізації міжнародного бізнесу.
По завершенню науково-практичної частини конференції були підведені підсумки та окреслені перспективи подальшої роботи. Схваливши основні результати наукових доповідей учасників конференції, зібрання відзначило їх актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення, а також високу якість, новизну та глибину досліджень. Результати  обговорення склали основу резолюції конференції. В ній відзначено високий загальний рівень наукових досліджень на сучасному етапі розвитку теорії і практики управління економічними системами за умов інтеграційних процесів.
За результатами роботи ІІ міжнародної науково-практичної конференції «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика» було видано Матеріали міжнародної науково-практичної конференції та номер фахового видання «Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки».
Разом з проведенням науково-практичної частини конференції учасникам було запропоновано екскурсійну програму, яка охопила поїздку до гірськолижного курорту  «Буковель», відвідування музею «Карпати в мініатюрі», екскурсію по м. Яремче. Після завершення конференції, організатори та учасники конференції обмінялися адресами та отримали запрошення на подальшу співпрацю в сфері науки та освіти, проведення спільних науково-практичних досліджень тощо.

h
h
h
h

Фото учасників конференції на пам’ять

Гості заходу щиро дякували організаторам за запрошення та організацію роботи конференції та висловлювали побажання і готовність прийняти участь в майбутніх наукових заходах Хмельницького національного університету.
Інформація організаційного комітету конференції

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes