Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

2-4 жовтня 2014 року у Хмельницькому національному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика»,  організована кафедрами: фінансів та банківської справи, автоматизованих систем і моделювання в економіці та міжнародних економічних відносин. Головним організатором конференції виступав колектив кафедри фінансів та банківської справи, адже ця подія була приурочена 15 річчю з дня заснування кафедри.

h

В оргкомітет конференції надійшло 208 тез доповідей від представників навчальних закладів та фахівців різних суб’єктів господарювання,  них 167 тез доповідей були подані науковцями та практиками  із різних навчальних закладів та організацій України, ближнього і дальнього зарубіжжя.
В роботі взяли участь представники науково-педагогічної спільноти і фахівці-практики з 56 установ, організацій, компаній та вищих навчальних закладів України, Росії, Польщі, Китайської народної республіки.
Науково-практична конференція була урочисто відкрита виконуючим обов’язки ректора Хмельницького національного університету, проректором з науково-педагогічної діяльності, д.т.н., професором, академіком Академії наук прикладної радіоелектроніки Шинкаруком Олегом Миколайовичем.
З вітальним словом до присутніх звернулися організатори конференції – завідувач кафедри фінансів та банківської справи ХНУ, д.е.н., професор, академік Академії економічних наук України Хрущ Н. А.; проректор з науково-педагогічної діяльності університету, завідувач кафедри МЕВ д.е.н., професор, академік Академії економічних наук України Нижник В. М., професор кафедри АСМЕ, д.е.н., доцент, академік Академії економічних наук України – Григорук П. М.; декан факультету економіки та управління, к.е.н.,  професор Бондаренко М.І., які щиро привітали присутніх з початком роботи конференції та побажали плідної праці та цікавих професійних дискусій.
Урочисте відкриття конференції виконуючим обов’язки ректора Хмельницького національного університету, проректором з науково-педагогічної діяльності, доктором технічних наук, професором, академіком Академії наук прикладної радіоелектроніки Шинкаруком Олегом Миколайовичем.

h
h

Вітальне слово Хрущ Ніли Анатоліївни  – завідувача кафедри фінансів та банківської справи Хмельницького національного університету, доктора економічних наук, професора, академіка Академії економічних наук України

h

Вітальне слово Григорука Павла Михайловича – професора кафедри автоматизованих систем і моделювання в економіці Хмельницького національного університету, доктора економічних наук, доцент, академіка Академії економічних наук України

h

Вітальне слово Бондаренко Миколи Івановича – декана факультету економіки і управління Хмельницького національного університету, кандидата економічних наук, доцента

h

Вітальне слово Нижника Віктора Михайловича – завідувача кафедри міжнародних економічних відносин, проректора з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету, доктора економічних наук, професора, академіка Академії економічних наук України

В подальшому, з подякою за запрошення, привітаннями та подарунками до організаторів конференції звернулися високоповажні гості наукового заходу з різних куточків України.
Учасники конференції з неприхованою цікавістю слухали та обговорювали доповіді провідних науковців України та зарубіжжя – д.е.н., професора Черняка О.І. (Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка), д.е.н., професора Нижника В.М. (Хмельницький національний університет), д.е.н., доцента Григорука П.М. (Хмельницький національний університет), д.е.н., доцента Балджи М.Д. (Одеський національний економічний університет), д.е.н., доцента Вдовенко Н.М. (Національний університет біоресурсів і природокористування України), д.е.н., доцента Давиденко Н.М. (Національний університет біоресурсів і природокористування України), д.т.н., професора Шалапка Ю.І. (Хмельницький національний університет), д.е.н., професора Єгоричевої С.Б. (Полтавський університет економіки і торгівлі) та багатьох інших.

h

Виступ на пленарному засіданні Черняка Олександра Івановича – завідувача кафедри економічної кібернетики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктора економічних наук, професора

h

Виступ на пленарному засіданні Шалапко Юрія Івановича — завідувача кафедри інженерної механіки та комп’ютерної графіки; директора Українсько-польського центру Хмельницького національного університету, доктора технічних наук, професора

h
h
h

Вдовенко Наталія Михайлівна, професор кафедри економіки підприємства, доктор економічних наук, доцент Національного університету біоресурсів і природокористування України
та
Давиденко Надія Миколаївна, доцент кафедри фінансів і кредиту, доктор економічних наук, доцент Національного університету біоресурсів і природокористування України

h

Єгоричева Світлана Борисівна – завідувач кафедри фінансів , доктор економічних наук, професор Полтавського університету економіки і торгівлі вітає кафедру фінансів та банківської справи Хмельницького національного університету з 15-ти річчям

Жваві обговорення наукової спільноти наукового заходу викликали доповіді докторантів Пойда-Носик Н.Н. (Ужгородський національний університет) та Квасницької Р.С. (Хмельницький національний університет). На секційних засіданнях продовжилися обговорення проблем формування механізмів, стратегій, моделей та технологій управління економічними системами за умов розвитку інтеграційних процесів.
По завершенню науково-практичної частини конференції, головуючий на конференції, завідувач кафедри фінансів та банківської справи ХНУ, д.е.н., професор, академік Академії економічних наук України Хрущ Н. А. запропонувала сформувати наукові та практичні висновки та рекомендації на основі доповідей учасників, які після обговорення склали основу резолюції конференції, де було відзначено високий загальний рівень наукових досліджень на сучасному етапі розвитку теорії і практики управління економічними системами за умов інтеграційних процесів за напрямками її роботи.
Схваливши основні результати наукових доповідей учасників конференції, зібрання відзначило їх актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення, а також високу якість, новизну та глибину досліджень.
Після завершення офіційної частини конференції спілкування науковців продовжилося в поїздці, організованій до м. Камянця-Подільського, де на учасників та гостей конференції чекала незабутня екскурсія та прогулянка старовинним містом в теплій та дружній атмосфері. Після завершення конференції, організатори та учасники конференції обмінялися адресами та отримали запрошення на подальшу співпрацю в сфері науки та освіти, проведення спільних науково-практичних досліджень тощо.
Гості заходу щиро дякували організаторам за запрошення та організацію роботи конференції та висловлювали побажання і готовність прийняти участь в майбутніх наукових заходах кафедри фінансів та банківської справи.

h
h

Фото учасників конференції на пам’ять

За результатами роботи міжнародної науково-практичної конференції «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика» було видано матеріали міжнародної науково-практичної конференції та 2 номери  фахового видання «Вісник Хмельницького національного університету» (Економічні науки).

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes