ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Державні фінанси» — 2016 рік

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 Міністерство освіти та науки України

Хмельницький національний університет

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

KHNU_Gerb                        FBS_Gerb 

Шановні колеги! 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 р. № 1247 та з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання Хмельницький національний університет визнано як базовий навчальний заклад з організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Державні фінанси».

Олімпіада буде проводитись на базі  кафедри фінансів, банківської справи та страхування  факультету економіки і управління Хмельницького національного університету 13 – 15 квітня 2016 року.

 Для участі в олімпіаді запрошуються 1-2 учасники від кожного ВНЗ – переможці І етапу олімпіади, що пройшли попередню реєстрацію (на сайті кафедри), та надіслали заповнені  анкети на адресу оргкомітету (29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, кафедра фінансів, банківської справи та страхування). Заповнені анкети необхідно надіслати поштою до 15 березня 2016 року.

Додатково учасникам олімпіади та всім бажаючим надається можливість публікації наукових статей у Збірнику наукових праць студентів та молодих вчених. Інформація про умови та порядок подання публікацій наведена в інформаційному листі.

Більш детально з умовами проведення ІІ етапу олімпіади можна ознайомитись у інформаційному листі. 

   Фото та відеозвіт  ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Державні фінанси» проведеної у 2015 році розміщено за наступними посиланнями:

З повагою, Оргкомітет олімпіади

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes