Бажаємо успіхів та призових місць нашим олімпійцям

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

olimpТрадиційно у березні-квітні навчального року відбуваються ІІ тури Всеукраїнських студентських предметних олімпіад. В 2013-2014 навчальному році від Хмельницького національного університету приймуть участь студенти-призери І турів предметних олімпіад спеціальності  "Фінанси і кредит".

 

 

 

У ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму "Фінанси", яка відбудеться 2-4 квітня 2014 року на базі Тернопільського національного економічного університету, студенти Блинда Ажела (група ФК-10-2) Blynda та Тітов Дмитро (група ФК-10-2)Titov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

у ІІ турі турі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму "Банківська справа", яка відбудеться 9-11 квітня 2014 року на базі Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України, студентка Москаленко Євгенія (група ФКс-12-2)

Moskalenko

 

— у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму "Державні Фінанси", яка відбудеться 7-11 квітня 2014 року на базі Хмельницького національного університету, студенти Возна Світлана (група ФКмб-09-1) та Блинда Анжела (група ФК-10-2).

Vozna
Blynda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Колектив кафедри бажає нашим представникам у ІІ турах Всеукраїнських студентських олімпіад гарних виступів та призових місць.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Абітуріенту
Free WordPress Themes